Vybírejte plastová okna, plastové dveře, hliníková okna, hliníkové dveře z široké nabídky
Otherm trade

MENU
Nacházíte se: Produkty
 

Okna OTHERM - jistota kvality


plastova_okna_RD1Okna OTHERM jsou na českém trhu již 20let a za tu dobu již ve výrobě a montážích mají za sebou již tisíce spokojených zákazníků. Díky kvalitním produktům OTHERM a perfektním službám Otherm trade v zajištění montáží se na nás obrací zákazníci na základě dobrých referencí

 

V případě, že i Vás oslovila naše nabídka, pak Vám rádi zpracujeme cenovou nabídku a prokonzultujeme s Vámi veškeré Vaše požadavky ohledně dodávky oken a dveří a navrhneme pro Vás nejlepší možné možné řešení, které bude koncipováno dle Vašich požadavků. 
 

Logo Zelená úsporám


Díky logu ZELENÁ ÚSPORÁM, poznáte zda je či není produkt registrovaný v programu ZELENÁ ÚSPORÁM. V případě, že ano - v tuto chvíli již máme registrovány všechny produkty- pak najdete ukaždého profilu také SVT kód jednotlivého výrobku.
 
 
 

Design oken a dveří pro každého

Všechna okna a dveře v jakémkoliv provedení, od plastových oken a dveří, přes dřevěná eurookna a dveře až po hliníková okna a dveře, lze vybírat v různých barevných provedeních, s laděnými krytkami kování, různých provedení klik či širokou nabídkou izolačních skel.

 

Rádi Vám představíme veškeré možnosti při osobní schůzce v naší vzorkové prodejně. Zde můžete vybírat i z další nabídky doplňků, jako jsou interiérové dveře, garážová vrata, rolety, sítě proti hmyzu, či interiérové žaluzie.

 

  07 | 06 | 2021

Letní akce 2021

Letní akce 2021

Zahajujeme "letní slevy" na plastová okna a dřevěná eurookna. Čerpejte výhodné letní ceny. Platnost akce 21.6.2021-21.9.2021

  25 | 01 | 2018

Zimní slevy 2018

reference okna, dveře reference okna, dveře reference okna, dveře reference okna, dveře
Zobrazit klasicky
Zobrazit mobilní verzi