Otherm trade

MENU
Nacházíte se: Produkty
 

Okna OTHERM - jistota kvality


plastova_okna_RD1Okna OTHERM jsou na českém trhu již 20let a za tu dobu již ve výrobě a montážích mají za sebou již tisíce spokojených zákazníků.Díky kvalitním produktům OTHERM a perfektním službám Otherm trade v zajištění montáží se na nás obrací zákazníci na základě dobrých referencí

 

V případě, že i Vás oslovila naše nabídka, pak Vám rádi zpracujeme cenovou nabídku a prokonzultujeme s Vámi veškeré Vaše požadavky ohledně dodávky oken a dveří a navrhneme pro Vás nejlepší možné možné řešení, které bude koncipováno dle Vašich požadavků. 
 

Logo Zelená úsporám


Díky logu ZELENÁ ÚSPORÁM, poznáte zda je či není produkt registrovaný v programu ZELENÁ ÚSPORÁM.V případě, že ano - v tuto chvíli již máme registrovány všechny produkty- pak najdete ukaždého profilu také SVT kód jednotlivého výrobku.
 
 
 

Design oken a dveří pro každého

Všechna okna a dveře v jakémkoliv provedení, od plastových oken a dveří, přes dřevěná eurookna a dveře až po hliníková okna a dveře, lze vybírat v různých barevných provedeních, s laděnými krytkami kování, různých provedení klik či širokou nabídkou izolačních skel.

Rádi Vám představíme veškeré možnosti při osobní schůzce v naší vzorkové prodejně.Zde můžete vybírat i z další nabídky doplňků, jako jsou interiérové dveře, garážová vrata, rolety, sítě proti hmyzu, či interiérové žaluzie.
  06 | 10 | 2016

Podzimní slevy plastových a dřevěných eurooken

Zahajujeme "podzimní slevy" na plastová okna a dřevěná eurookna. Čerpejte výhodné podzimní ceny. Platnost akce 10.10.2016-30.11.2016

  13 | 04 | 2016

Mimořádná jarní AKCE

Využijte naší mimořádné "Jarní AKCE" platné do konce května 2016

reference okna, dveře reference okna, dveře reference okna, dveře reference okna, dveře
Zobrazit klasicky
Zobrazit mobilní verzi