Otherm trade

MENU
Nacházíte se: Produkty - Dřevěná okna a dveře - Posuvné dveře
 

Posuvné dveře - elegance velkých ploch


Dřevěné posuvné dveře v naší nabídce jsou zaměřeny na moderní stavby s velkými prosklenými plochami, které jsou v současnosti navrhovány do většiny nových staveb.Často navrhovány jsou zdvižně odsuvné dveře HS portál, bez kterého se neobejde žádné řešení prosklených ploch.
 
Další v nabídce jsou sklopně odsuvné dveře a shrnovací dveře.Sklopně odsuvné nejdou vyrábět v tak velkých rozměrech jako HS portály, ale výhodou těchto dveří je možnost otevření do polohy ventilace.Všechny námi dodávané systémy jsou veice dopře tepelně izolovány a zajišťují skvělou ochranu před deštěm a povětrnostními vlivy.
Díky použitým eurohranolům je možné posuvné dveře vyrábět ve velkých rozměrech a v kombinaci s perfektním kováním je zaručena dlouhodobá funkčnost a lehké ovládání.
 
Zašlete nám Vaši poptávku a přijďte se podívat do naší vzorkové prodejny, kde Vám poradíme ZDARMA a navrhneme optimální řešení pro Vaši stavbu.
  06 | 10 | 2016

Podzimní slevy plastových a dřevěných eurooken

Zahajujeme "podzimní slevy" na plastová okna a dřevěná eurookna. Čerpejte výhodné podzimní ceny. Platnost akce 10.10.2016-30.11.2016

  13 | 04 | 2016

Mimořádná jarní AKCE

Využijte naší mimořádné "Jarní AKCE" platné do konce května 2016

reference okna, dveře reference okna, dveře reference okna, dveře reference okna, dveře
Zobrazit klasicky
Zobrazit mobilní verzi